demarcos: (Default)
Проїзд в вісбаденському автобусі коштує 2,80 євро, якщо купуєш п"ять квитків одразу то вже 2,24. Крім цього є проїздні на день (6,70 євро, 10,10 євро - груповий проїздний для 5 людей), тиждень, місяць ( 79,8 євро, на вихідні можеш ще одну людину возити безкоштовно і після 19.00 у будній день). Все для трудящихся, але якщо ти проїдеш безкоштовно і тебе зловлять контролери ( а вони бдят) викладеш 60 євро! Бидло-контролерів тут немає, всі приємні люди. На місці ніхто гроші не платить, тобі видають лише квитанцію, де вказана твоя адреса і прізвище. Якщо при собі немає документів з адресою і прізвищем, то викликають поліцію, або супроводжують тебе до поліцейської дільниці, щоб з"ясувати хто ти))) Вже два раза бачив як штрафували школярок по десять років, причому одна з них так сильно плакала, але це не допомогло. Штраф є штраф)))
demarcos: (Default)
Дрогобич - симпатичне місто, в принципі як і більшість міст Львівської області . Все тут по західноукраїнському стандартну - площа Ринок, ратуша, костел, старі і дуже симпатичні будиночки). Всі пости про Дрогобич починається з фотографії дзвіниці костелу Вознесіння. Я не буду ламати цю традицію:)
Drohobych_Dzvinytsia_kostelu_Voznesinnia_Hospodnoh

Read more... )
demarcos: (Default)
Для німців різдвяні ярмарки це неабияка подія, тому туди ходять всі. Я не німець,але цього року відвідав дев’ять різдвяних ярмарків в восьми німецьких містах. Отже є про що розповісти.
weihnachtsmarkt_köln
Read more... )
demarcos: (Default)
Сан-Марино це казка, більше нічого  можна і не казати, а тільки показувати фотки)) А ні, все ж таки скажу...одна з найменших країн світу - 61 квадратний кілометр, ну майже як Житомир, одна з найбагатших країн світу ( 9 місце за ВВП на душу населенням - 62 тис баксів!)
Cesta_Tower_San_Marino

Read more... )
demarcos: (Default)

Недільний вечір, басейн в місті Вісбаден, приміщення з кабінками для переодягання.

- Не, ну ти нормальна. Я вже волосся посушила, а ти тільки передягаєшся..

"Нічого собі, вперше чую чужу українську мову і суржик в Німеччині", подумав я. А далі почався жестяк :

- В тебе тільки пузо росте, а в мене ще й груди....

- Хай тільки пізд...не, шо моя грудь йому не нравиться...

- Ксения Собчак сказала шо, большая грудь старить женщину.

Нічого не подумайте такого, я не підслуховував. Ці дві пані так голосно розмовляли, що їх слухали всі, але розуміли тільки я і Наталка). Виходячи з кабінки, я сказав щось своїй дружині і вони це почули. Більше голосно вони не розмовляли.

Мораль тут така - перебуваючи за кордоном не розмавляйте голосно і не кажіть усіляких дурниць, навіть якщо вас там ніхто, в теорії, не повинен розуміти, бо будете виглядати як останні ідіоти)))

demarcos: (Default)
Канатнда дорога на Високий Верх розташована на території гірськоголижного курорту "Захар Беркут".  Приїхали ми сюди, "рано",  в одинадцять годин, а канатка відкривалась чомусь аж в 13.00. Довелось чекати з такими краєвидами. Вид на Славське:


Read more... )
demarcos: (Default)
Ще перед новим роком стояв я в величезній пробці по дорозі з Оболоні на Харківський масив.  Коли дорога не завантажена цей шлях я долаю за 30 хвилин, цього вечора ми їхали дві години.

І ось перша швидка:


Чудово) Але ми живемо в Україні і певна частина населення вважає що вона краще і розумніша за інших. Друга швидка:


Тобто декілька дебелоїдів вирішили поїхати за швидкою, в той час як всі інші стояли в пробці. Тьолку на білому позашлязовику я так і не пропустив, чисто з принципу.  Вона потім перелаштувалась в праву від мене полосу
demarcos: (Default)
Олександр Шовковский закінчив кар"єру. Тринадцять років в основному складі Динамо! Справжній символ футбольного клубу. 670 матчів за клуб, 92 за збірну України. Надійний і чудовий воротар, хоча всяке бувало...але ідеальних людей немає. Дякую тобі Сашко за все і бажаю вдалого позафутбольного життя.

Один з чудових сейвів Олексндра - 1999 рік Баєр(Німеччина) - Динамо:

Rheinturm

Dec. 28th, 2016 05:08 pm
demarcos: (Default)
Рейнська телебашта (Rheinturm) розташована в місті Дюсельдорф. Зводили її з 1979-по 1981 рік:
rheinturm_düsseldorf
Read more... )
demarcos: (Default)
Я в Києві, а одже я закермом і мій відеореєстратор завжди включений. Сподіваюсь це перший і останній ідіот, якого я викладаю сюди.
Недільний вечір, по київським міркам не завантажений проспект Бандери. Ідіот на Шкоді Фабія виїджджає на проспект:
demarcos: (Default)
Якось дуже швидко звик до німецької привітності ( хоч вона буває і показушною). Там дякують тобі, вітаються і посміхаються постійно, особливо якщо це сфера послуг.А в нас країна кам'яних обличь, живучи в Україні, це взагалі не помічаєш , а ось коли приїджаєш звідти сюди то контраст страшенний. В мене самого кам'яне обличчя), але в Німеччині воно зникає. Тому вже маю звичку в Україні автоматично вітатись з усіма, а потім ще побажання "гарного дня" виривається) Але часто у відповідь взагалі нічого не чую, або якесь не зрозуміле бурмотіння. Чому так? Скоріше за все через наше суворе життя.
demarcos: (Default)
Новий Милятин невеличоке сел в Бродівському районі в Львівській області. Колись це село було містечком і мало Магдебурзьке право, але зараз ці часи минули і від колишнього "величчя" залишився лише костел Воздвиження Чесного ХрестаKostel_vozdvyzhennia_chesnoho_Khrysta_Novyi_Myliatyn

Read more... )
demarcos: (Default)
Нюрнберг - місто в Баварії з населенням в 500  тис.  По українськім міркам в цьому місті максимум трамвай може бути, але це не Україна, тому метро тут є.
Nürnberg_U-bahn

Read more... )

Броди

Dec. 14th, 2016 08:13 pm
demarcos: (Default)

Броди це типове містечко Західної України. Є палацик, є розвалена синагона, замок і площа Ринок. Почнемо з найкрасивішого, з палацу.
Палац був зведений в 1909  році

Read more... )

demarcos: (Default)
Двадцять кілометрів я ще ніколи не ходив за день, тому для мене це був своєрідний виклик і остання офіційна подорож цього сезону). Починаю свою подорож в містечку Sankt Goarshausen (Занкт Гоархухен, земля Рейнфаль-Плац). На вулиці зранку дубак, аж пар з рота йде, одягаю на себе все що є і починаю підійматись на схили і скидати з себе одягнутий одяг :). Опиняюсь над замком Burg Rheinfels (Райнфельс)
Rheinsteig_St.Goarhausen_Kaub_Burg Rheinfels

Read more... )
demarcos: (Default)
Якщо побачите в Німеччині жінку/дівчину в шубі то можна сміливо з нею заговорити російською)
demarcos: (Default)
Федорович запитує в модератора:
- Мне отвечать на вопрос ?
- Вы уже  ответили
- Я уже ответил
)))

На відео з 3:51:28
demarcos: (Default)
В Білокриницю ми виїхали ще зранку, точніше в Карпати, а по дорозі вирішали заїхати в це село. Від"їхавши кілометрів п"ядтесят від Києва, я почув в передньому колесі гул, це означало що є проблеми або з гумою ( зовсім не суттєва), або просто полетів підшипник. Я вирішив не ризикувати і повернувся в Київ на СТО. П"ять годин чекання - новий підшипник і ми знову в дорозі)). В Білокриницю приїхали вже під вечір.

Подорожуючи райнонними центрам неозброєним оком можна виділити три типи органіазацій в яких будівлі ( чи старі, чи нові) виглядають дуже пристойно будь-де: Податкова, Центр зайнятості і Лісництва (наприклад Броди). "Лісові коледжі" ще й парки розбивають, наприклад, в Березному чи Малині. Кременецький лісотехнічний колежд в селі Білокриниця не став виключенням. Спочатку  нас зустрічає брама:


Read more... )
demarcos: (Default)
Збираю дрібні гроші, бо лінь їх на касі рахувати і віддавати.


А потім йдемо в спец. банкомат і кладемо їх знову на карточку. Під катом кількість грошей в цій 370 грамовій баночці. Пропоную вгадати:)

Read more... )
demarcos: (Default)
Після дев"яти кілометрів в суботу, я вирішив що мені мало і вирішив в неділю пройти 14,5 км. Наталка зі мною йти відмовились, довелось  блукати пагорбами Рейну  на одинці.

Read more... )

Profile

demarcos: (Default)
demarcos

June 2017

S M T W T F S
    123
45678910
111213 1415 1617
18192021222324
252627282930 

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:07 pm
Powered by Dreamwidth Studios