demarcos: (Default)
[personal profile] demarcos
Мене тут ще на одні курси записали, орієнтаційні). Треба про них окремий пост зробити....так от 10 годин нам розповідали про націонал-соціалізм, Гітлера і війну. Нічого нового я там не почув, але все ж таки дещо мене здивувало. ...питання стоїть так -  "Хто винний у Другій світовій війни?". Я б відповів - "Гітлер". А ось офіційна позиція в Німеччині - "Винний весь німецький народ". Навіть є для цього спецільний вираз Kollektivschuld (Колективна вина). Логіка така - Гітлера вибрали на демократичних виборах, Гітлера підримувати..

Не перестаю дивуватись німцям. Це треба чимала воля, щоб не спихнути все на Гітлера, а покласти всю вину на себе.

Date: 2017-03-14 06:19 pm (UTC)
From: [identity profile] timbes5.livejournal.com
можна лише поаплодувати німцям. у нас такого ніколи не буде(

Date: 2017-03-14 07:43 pm (UTC)
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
я вже одного німця спитав про колективну вину...він не зовсім погодився, так що думаю в Німеччині є різні точки зору, але державна позиція всеодно тішить
From: [identity profile] itro.livejournal.com
Як на мене, рівно настільки, наскільки винні у сталінізмі і радянські громадяни, які дружньо кинулися писати до НКВС доноси та наклепи один на другого та на всіх підряд, навіть, на родичів. Їх же ніхто в потилицю не гнав це робити, можна ж було тихо мовчати. Та ні! Бігли наввиперелки!
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
це дуже влучна паралель. Хоча для наших в мене є маса виправдань, але мабуть у деяких німців також

Date: 2017-03-14 08:36 pm (UTC)
From: [identity profile] nmiyushk.livejournal.com
У нас би спихнули, бо в нас завжди є хтось винен, крім нас.

Date: 2017-03-16 05:01 pm (UTC)
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
це наша національна філософія (

Date: 2017-03-14 10:35 pm (UTC)
From: [identity profile] olga-kulaj.livejournal.com
Через те вони й вибрались з того лайна, і з розрухи, і зуміли побудувати одну з найбагатших країн в Європі.
А в нас, як завжди, "хто всравсь? - Невістка!".
Ось в останні 2 дні фейсбук вопить, який гад "барига шоколадний", бо розігнав один "редут" блокадників.
В нас біля обл УВД сьогодня я вже бачила червоний намет, два червоно-чорні прапори, шини і шістьох "правосєків". Безстрокова акція в них... В Києві на Майдані вчора й сьогодні кількасот збирались, сьогодні весь офіс Ахметова димів - шашками закидали... Типу, революцію скликають. Може, там і патріоти є, може, навіть герої, але мізків нерідко малувато.

Date: 2017-03-15 08:00 am (UTC)
From: [identity profile] sashykn.livejournal.com
Німці, як і всі звичайні люди, люблять нажалітися на що-небудь (наприклад, необмеженість швидкості на автобані чи "тупі" закони), але можуть після того взяти сраку в жменю, як каже одна моя знайома, і дотримуватися тих правил. Окрім швидкісного режиму, ггг :)))

Як на мене, вся "сіль" власне в тому балансі "жалітися - робити". Якщо лише жалітися, результат відомий.

Date: 2017-03-15 10:44 am (UTC)
From: [identity profile] olga-kulaj.livejournal.com
Згодна. Тільки жалітися, причому не на себе, а на когось, ні до чого доброго не приведе.

Date: 2017-03-15 05:03 pm (UTC)
From: [identity profile] sashykn.livejournal.com
А чого жалітися на себе? Треба визнати вади та виправляти їх, хай би й поволі.

Хоча, якщо постійно виправдовуватися тим, що «система нас найо... - то й ми будемо», то, мабуть, мало що поміняється на краще. І цього ніхто не позбавлений, як на мене. А от наскільки - знову інше питання.

Date: 2017-03-15 06:43 pm (UTC)
From: [identity profile] olga-kulaj.livejournal.com
Я мала на увазі, що в нас, на жаль, мало хто здатен в своїх проблемах звинувачувати самого себе. А що «система нас найо... - то й ми будемо», -це дуже популярна думка, причому, ще з радянських часів. Тоді казали: "Хочешь жить, -умей вертеться" і під "вертеться" мались на увазі дії не дуже законні або не дуже моральні.

Date: 2017-03-16 05:06 pm (UTC)
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
здається мені що наша країна скочується у велику дупу і не через війну, а через нас самих. Зараз в країне реально якийсь безлад. Ті проти цього, ці проти інших. І винний в цьому Порошенко, як не крути. За три роки так нічого і не зробити..маючи всі козирі в руках

Date: 2017-03-28 07:04 pm (UTC)
From: [identity profile] olga-kulaj.livejournal.com
Я Порошенка винувачу найменше. Бо з таким народом... постав нам хоч роззолотого Обаму, толку не буде. Хоч і в мене є до нього претензії з приводу кадрової політики.
Мені сподобався оцей комент у ФБ, просто мої думки . автор Panko Olelkovitch:
"Я назву "порохобот" сприймаю, як почесне звання. Я сприймаю цей термін як похвалу людині. Це розумний, розсудливий чоловік, який підтримує Порошенка в його діях на користь Україні. У такому плані я - порохобот. Я не шкодую про підтримку Порошенка своїми постами. І мені за це не соромно.
Можливо, пізніше, коли у нас, в Україні, все заспокоїться, хтось десь розкопає щось неприємне про Порошенка. Ну, наприклад, що він в Іспанії сплюнув на тротуар і його за це оштрафували. Це я придумав таке. Сьогодні він діє в інтересах України. Знаєте, коли корабель в морі зазнав аварії, то в рятувальному човні всі гребуть узгоджено і в одному напрямку, підкоряючись командам однієї людини. Гребуть і друзі, і закляті вороги. І команди подає чийсь недруг. Але недруг він в іншій ситуації. Можливо і потім вони будуть лаятися.

Але зараз, в рятувальному човні - вони однодумці. Ось так і ми сьогодні в Україні. Ми всі повинні гребти узгоджено і направляти човен туди, куди спрямовує обізнана людина. Сьогодні Порошенко наш президент і ми всі повинні йому підкорятися. Незалежно від того, є у нього Липецька фабрика, чи ні."

Date: 2017-03-29 12:46 pm (UTC)
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
Я взагалі не звертаю увагу на Липецьку фабрику і так далі, мене добиває те що красти не перестали, а ще більше добиває що в країні війна, а воні всі кардуть, в тому числі і оточення навколо Порошенка. В нього було три роки, щоб покласти цьому край, хоча б частково, але ні, нічого не зроблено. Те ж саме реформи...хіба що поліцію реформували і декларування ввели, але що з того декларування, якщо у всіх все гаразд після нього. Я в ньому дуже сильно розчарувався..він не змінив систему, він її підтримує.

Date: 2017-03-29 08:35 pm (UTC)
From: [identity profile] olga-kulaj.livejournal.com
Президент не може підміняти суд. До того ж, при парламентсько-президентській формі правління в нього не так багато повноважень. Систему не так просто змінити, бо народ в нас такий.
Дуже багато (може й більшість) вважає: "вони там мільйони крадуть, а я що, вже не можу й на кілька сотень взяти?" Доки цей менталітет не зміниться, так і будуть красти по мірі своїх можливостей - одні на кількасот, другі на кілька тисяч, треті - на мільйони.
Законослухняність не виробити в народі за кілька років.

Щодо кадрів Порошенка - це єдина моя велика претензія до нього, бо і в нас обирали нардепа від БПП, який незрозуміло звідки взявся, з повним задіянням адмінресурсу, і мер в нас, як кажуть в народі, з бандюків, і теж від БПП, хоч, коли був у фракції регіоналів, голосував за закони від 16 січня. Але, можливо у Порошенка є якісь важелі впливу на бандюків, і мер працює не так вже й погано.
Не знаю, в чиїх це повноваженнях, але судову реформу треба робити негайно. Чому тягнуть з цим? - Може, ніким замінити...

Date: 2017-03-15 09:38 am (UTC)
From: [identity profile] tim-taller15.livejournal.com
У нашого північно-східного сусіда, як тільки крякте дійсний президент, він одразу виявиться упирем і кровопивцею. Саме тому вони вже не першу сотню років в одному і тому ж лайні плавають, ще й нас туди затащити хочуть.

Date: 2017-03-16 05:02 pm (UTC)
From: [identity profile] demarcos.livejournal.com
Сумніваюсь я в цьому. Занадто міцна система)

Date: 2017-03-17 06:38 pm (UTC)
From: [identity profile] line-o.livejournal.com
хз, тєрпільська позиція

Date: 2017-03-18 09:23 am (UTC)
From: [identity profile] line-o.livejournal.com

Це ж те саме, що за комуністичні злочини буде ця колективна хуйня у всіх українців

Profile

demarcos: (Default)
demarcos

June 2017

S M T W T F S
    123
45678910
111213 1415 1617
18192021222324
252627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:03 pm
Powered by Dreamwidth Studios